Eğitim Seminerleri
“Ağaç yaşken eğilir” sözünden hareketle; “kişisel gelişim”, “değerler eğitimi”, “aile eğitimi”, “kutsal değerlere karşı sorumluluk bilinci”, “teknolojiye karşı bilinç” gibi konularda ilk ve orta dereceli okullarda seminerler vererek, öğrencilerin topluma yararlı fertler olmalarını hedefliyoruz.
![](https://ilya.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/Egitim-Seminerleri-1024x576.jpg)
Bu seminerlerde öğrencilere çeşitli ödüller vermekteyiz.
Projemize destek olmak için tıklayınız.
Fotoğraflar için tıklayınız.
Videolar için tıklayınız.